X
تبلیغات
رایتل
یکشنبه 21 اسفند 1390 @ 20:45

نتایج‌مرحله‌استانی‌مسابقات‌علمی-عملی

نتایج پایانی مرحله‌ی استانی یازدهمین دوره مسابقات علمی عملی هنرستان‌های فنی‌و‌حرفه‌ای شهر تهران اعلام شد.

اسامی 6 هنرجوی برگزیده‌ی رشته کامپیوتر برای شرکت در آزمون علمی کشوری به شرح جدول زیر است:

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام آموزشگاه

منطقه

1

المیرا

ایروانی

نرگس

4

2

سینا

رمضانی

علم‌وصنعت

4

3

اشکان

نورزاده

شهید‌قاسمی

9

4

فاطمه

طاهری

بتول‌آقامحمدی

15

5

زهرا

بهادری

بتول‌آقامحمدی

15

6

نرگس

سلمانی‌چرنی

حضرت‌مریم(س)

18

قابل ذکر است آزمون علمی کشوری در تاریخ 3 اردیبهشت 91  و در 22 رشته برگزار خواهد شد.

جمعه 19 اسفند 1390 @ 13:21

سوالات‌عملی‌مسابقات‌علمی-عملی

آزمون مرحله عملی استانی یازدهمین دوره مسابقات علمی-عملی هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای روز چهارشنبه 17/12/90 در 9 حوزه برگزار گردید.

آزمون رشته کامپیوتر ساعت 9:30 و به مدت 4 ساعت در هنرستان دخترانه کوثر منطقه 15 بین 12 هنرجوی برگزیده بخش علمی شهر تهران برگزار شد.

سوالات عملی آزمون (اجرای هماهنگ کشوری) در وبلاگ گروه بارگذاری شده است.

دانلود سوالات

سه‌شنبه 9 اسفند 1390 @ 00:06

سوالات‌تئوری‌مسابقات‌علمی-عملی

سوالات تئوری یازدهمین دوره مسابقات علمی -عملی مرحله استانی ۹۰-۹۱ (اجرای هماهنگ کشوری) برای هنرجویان هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای رشته کامپیوتر همراه با پاسخنامه‌ی تستی در قالب فایل PDF (دارای کلمه‌ی عبور gcftehran)بارگذاری شد. 

                                            دانلود سوالات

 

سوالات عملی دوره‌های قبل را از سایت گروه در گوگل دانلود نمایید.

سوالات تئوری و عملی مسابقات علمی/عملی

شنبه 6 اسفند 1390 @ 22:44

نتایج مرحله علمی شهر تهران

به گزارش سایت اداره کل آموزش و پرورش شهـر تهران اسامی برگزیدگان آزمون علمی مسابقات علمی-عملی هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای برای شرکت در مرحله عملی شهر تهران اعلام شد.

اسامی هنرجویان برگزیده‌ی رشته کامپیوتر به شرح جدول زیر است:

ادامه مطلب ...
شنبه 15 بهمن 1390 @ 23:27

مسابقات‌علمی‌عملی91-90 (۲)

نحوه ثبت‌نام: اسامی هنرجویان برگزیده توسط مدیر هر هنرستان در سایت AzmonSD.ir با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی ثبت خواهد شد.

زمان ثبت‌نام: 15 تا 20 بهمن و ارسال اسامی به اداره کل استان مجری

مواد آزمون: براساس جدول شیوه‌نامه‌مسابقات‌علمی‌عملی91-90

 100 درصد دروس سال دوم و دروس نیمسال اول سال سوم

 20 درصد دروس نیمسال دوم سال سوم

تاریخ آزمون علمی مرحله‌ی شهرتهران: 2 اسفند بین هنرجویان برگزیده کلیه‌ی هنرستان‌های شهر تهران (از هر کلاس هنرستان حداکثر 2 نفر و در مجموع حدود 360 نفر)

تاریخ آزمون عملی مرحله‌ی شهرتهران: فاصله زمانی 20 تا 24 اسفند حداکثر بین 12 هنرجوی برتر بخش علمی

بخش علمی کشوری: 6 هنرجوی برتر هر استان در تاریخ 3/2/91 ساعت 10.45

بخش عملی کشوری: 6 هنرجوی برگزیده بخش علمی  

(از هر استان حداکثر یک نفر) در تاریخ 19/2/91 در شهر اصفهان

جمعه 7 بهمن 1390 @ 23:25

DVD اهدایی گروه آموزشی

در همایش "کارگاه آموزشی تولید محتوا" به شرکت‌کنندگان یک عدد DVD اهداء شد. فایل چندرسانه‌ای معرفی اعضای گروه آموزشی کامپیوتر و برنامه‌های روی DVD، توسط اعضای دبیرخانه قطب 4 تهیه شده است. بدین وسیله از آقای ایمانی و آقای آیت‌الهی تقدیر و تشکر می‌نماییم.

در ادامه اسامی برنامه‌‌های روی DVD مشاهده می‌شود. شنیده شده نرم‌افزار Adobe Captivate از سال آینده در کتاب چندرسانه‌ای گنجانده می‌شود.

ادامه مطلب ...
شنبه 1 بهمن 1390 @ 00:10

شیوه‌نامه‌مسابقات‌علمی‌عملی91-90

متن کامل پیش‌نویس شیوه‌نامه اجرایی جشنواره‌ها و مسابقات هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش سال تحصیلی 91-90 به همراه پیوست‌ها و فرم ثبت‌نام هنرجویان و هنرآموزان از طریق فایل ضمیمه در وب‌سایت دفتر آموزش‌های فنی‌حرفه‌ای و کاردانش بارگذاری شده است.

جدول بارم‌بندی درس‌های مسابقات علمی-عملی هنرستان های شاخه فنی‌وحرفه‌ای در سال تحصیلی 91-90 برای رشته کامپیوتر به شرح زیر است:

بخش علمی(تئوری) 

 90  نمره با ضریب 2

بخش عملی

80 نمره با ضریب 3

نام درس

نمره

نام درس

نمره

مبانی کامپیوتر

10

برنامه‌سازی 1 و 2 و 3

   ۵۰ 

برنامه‌سازی 1 و 2 و 3

20

بانک‌اطلاعاتی

   ۳۰

سخت افزار

10

آزمون عملی استانی

سیستم عامل 1 و 2

12

فاصله زمانی 20 الی 24 اسفند

شبکه کامپیوتری

10

آزمون علمی کشوری

بانک اطلاعاتی

8

3 اردیبهشت 91

زبان تخصصی

10

آزمون عملی کشوری

ریاضی3

10

19 اردیبهشت 91 - اصفهان

 

چهارشنبه 16 آذر 1390 @ 00:17

بارگذاری‌سوالات‌کنکورومسابقات‌علمی

پنج‌شنبه 6 مرداد 1390 @ 15:35

آزمون کاردانی پیوسته 90

آزمون کاردانی پیوسته آموزشکده‌های دولتی روز جمعه 7 مرداد 1390 برگزار می‌شود. در رشته کامپیوتر آزمون ساعت 15 آغاز خواهد شد. حوزه امتحانی پسران دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پل حافظ) و حوزه امتحانی دختران دانشکده فنی مهندسی آزاد واحد جنوب (اتوبان آهنگ) می‌باشد.

همچنین روز شنبه 1 مرداد 90  آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد برگزار شد. متاسفانه مانند سال‌های قبل تعدادی سوال غیراستاندارد (برای مثال مدار نیم‌جمع‌کننده!!!) در بین سوال‌ها مشاهده می‌شود.

سوالات کنکور آزاد 90 را می‌توانید از سایت گروه آموزشی در گوگل دانلود کنید 

سه‌شنبه 20 اردیبهشت 1390 @ 23:14

نتایج نهایی دهمین دوره

نتایج نهایی دهمین دوره مسابقات علمی-عملی هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای کشور اعلام شد. در رشته کامپیوتر 9 هنرجوی برگزیده مرحله علمی کشوری روز دوشنبه (19/2/90) در شهر اردبیل و در مرحله عملی شرکت نمودند که هنرجوی شهرتهران آقای وحیدمحمدی از هنرستان شهیدصیادشیرازی منطقه ۱۴ موفق به کسب مقام نخست مسابقات شدند. هنرجویان استان‌های کرمانشاه و یزد به مقام دوم و سوم رسیدند.

دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 @ 23:06

نتایج‌دهمین‌دوره مرحله‌علمی‌کشوری

نتایج دهمین دوره مرحله علمی مسابقات علمی-عملی هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای کشور اعلام گردید و هنرجویان شهر تهران در 12 رشته از 24 رشته پذیرفته شدند.

قابل ذکر است در رشته کامپیوتر هنرجویان برگزیده استان‌های کشور (حدود 200 هنرجو) روز یکشنبه مورخ  28/1/90 در آزمون مرحله علمی شرکت نموده و  ۹ نفر برگزیده‌ (البته از هر استان فقط یک نفر) به مرحله عملی مسابقات که در تاریخ 19/2/90 در استان اردبیل برگزار می‌گردد، راه‌یافته‌اند. 

در رشته ‌کامپیوتر ‌وحیدمحمدی از هنرستان شهیدصیادشیرازی منطقه  ۱۴  برگزیده‌شده‌اند.

اسامی هنرجویان برتر رشته‌ی کامپیوتر راه‌یافته به مرحله عملی کشوری به شرح جدول ذیل می‌باشد:

 

ردیف

نام

نام‌خانوادگی

استان

1

وحید

محمدی‌گهروئی

شهر تهران

2

میثم

پاسداری‌هریس

آذربایجان‌شرقی

3

فواد

مارابی

کردستان

4

سعید

دهنوی

کرمانشاه

5

فریبا

کهدویی

استان‌تهران

6

فرزانه

نظری

اصفهان

7

فاطمه

دودمان

کرمان

8

راضیه

کولیوند

همدان

9

نگار

دهقان

یزد

ادامه مطلب ...
یکشنبه 22 اسفند 1389 @ 21:04

نتایج‌ نهایی ‌مسابقات ‌علمی‌عملی

نتایج پایانی دهمین دوره مسابقات علمی عملی فنی‌وحرفه‌ای شهر تهران اعلام شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، اسامی 6 هنرجوی منتخب راه‌یافته به مرحله علمی کشوری به شرح جدول زیر است:  

رتبه کل

رتبه علمی

نام

نام خانوادگی

نام آموزشگاه

منطقه

1

6

آرمین

اعرابی

دارالفنون

4

2

11

علی

جواهری

باقرالعلوم

7

3

7

وحید

محمدی‌گهروئی

صیادشیرازی

14

4

1

فائزه

کلبعلی

بتول‌آقامحمدی

15

5

3

سمانه

عباسی

حافظ

4

6

4

ناهید

صفرنوش

حضرت‌مریم(س)

18

( تعداد کل: 77 )
<<    1       ...       3       4       5       6       7    >>