یکشنبه 30 شهریور 1393 @ 16:52

دوره کشوری تامین مدرس درس برنامه سازی1- #C

دوره کشوری تامین مدرس کتاب برنامه سازی یک در بستر سی شارپ ، در مرکز نیروی انسانی شهید کامیاب شهر مقدس مشهد در تاریخ 22 شهریور کلید خورد و تا 26م ادامه داشت. در این دوره 40 نفر از نمایندگان استانها شرکت کرده بودند که هیچ استانی چه با ظرفیت یک نفر و چه دو نفر، غایب نداشت. لازم به ذکر است استانهای پهناور دارای دو سهمیه شرکت کننده بودند.

مولف کتاب آقای مجید کربلایی به عنوان مدرس دوره و خانم مهناز کارکن به عنوان کمک مدرس، هدایتگر دوره بودند. از زحمات خانم پردیس پیرایش که مسئول فنی دوره سی شارپ بودند نیز سپاسگزاریم.

در این دوره محتوای کتاب درسی شامل اهداف رفتاری، متن اصلی و ارزشیابی پایان فصل تبیین شد و مورد نقد و بررسی قرار گرفت. برخی اشکالات و نواقص کتاب و پیشنهادات دوستان شرکت کننده یادداشت شد تا در چاپ سال بعد، لحاظ شود. از همه ی استان های فعال در بررسی کتاب به ویژه آقای ترکمنی از استان گیلان که با آراستگی تمام کامنتهای عزیزان را جمع آوری و تحویل دادند، سپاسگزاریم.

این اشکالات در جدولی تنظیم شده و تقدیم هنرآموزان مدرس این درس خواهد شد تا در بهمن ماه با کمتر اشکالاتی مواجه باشند. ان شاء الله

ارزشیابی کتاب برنامه سازی1 (سی شارپ)

نظرات (1)
سامان ||
دوشنبه 7 مهر 1393 ساعت 16:25


هورا چه عجب تغیری هم دیدیم :D
امتیاز: 1 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد